https://doi.org/10.46991/PYSU:C.2024.58.1.053Բանալի բառեր:
2023 թվականի նոյեմբերի 16–17-ը Իվանե Ջավախիշվիլիի անվան Թբիլիսիի պետական համալսարանում հյուրընկալել է «Երկրաֆիզիկական գործընթացները Երկրի և նրա թաղանթների վրա» միջազգային գիտաժողովը՝ նվիրված Միխայիլ Նոդիաի անվան Երկրաֆիզիկայի ինստիտուտի 90-ամյակին։ Գիտաժողովը կազմակերպել են ԹՊՀ-ն, Երկրաֆիզիկայի ինստիտուտը և Վրաստանի երկրաֆիզիկական ասոցիացիան:
2024-04-29
Գիտական կյանք
ՄԻՋԱԶԳԱՅԻՆ ԳԻՏԱԺՈՂՈՎ «ԵՐԿՐԱՖԻԶԻԿԱԿԱՆ ԳՈՐԾԸՆԹԱՑՆԵՐԸ ԵՐԿՐԻ ԵՎ ՆՐԱ ՄԻՋԱՎԱՅՐՆԵՐԻ ՎՐԱ». (2024). ԵՊՀ Գիտական տեղեկագիր. Երկրաբանական և աշխարհագրական գիտություններ, 58(1 (262), 53-55. https://doi.org/10.46991/PYSU:C.2024.58.1.053

https://doi.org/10.46991/PYSU:C.2024.58.1.053
On November 16-17, 2023, the International Scientific Conference "Geophysical Processes on the Earth and Its Environments" was held at the Ivane Javakhishvili Tbilisi State University, dedicated to the 90th anniversary of the Mikhail Nodia Institute of Geophysics. The conference was organized by TSU, the Institute of Geophysics and the Geophysical Association of Georgia.
2024-04-29
INTERNATIONAL SCIENTIFIC CONFERENCE "GEOPHYSICAL PROCESSES ON THE EARTH AND ITS ENVIRONMENTS". (2024). Proceedings of the YSU C: Geological and Geographical Sciences, 58(1 (262), 53-55. https://doi.org/10.46991/PYSU:C.2024.58.1.053